НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ

   Ви ще не чули про новий проект від Міністерства освіти і науки України, під назвою  "Спроможна школа для кращих результатів" ? Саме час дізнатися про нього!

Уряд затвердив виділення коштів у розмірі 3.5 млрд грн., на допомогу навчальним закладам у рамках даного проекту. МОН спрямовує усі сили для того, щоб кожна школа мала змогу стати більш якісною, комфортною та безпечною для учнів та їх батьків. 

Ремонт, завершення будівництва або створення нових навчальних класів, закупівля якісного та корисного обладнання - саме на такі цілі направлені ці кошти. 

Претендентами на участь у даній програмі можуть стати як опорні школи, так і будь-які інші за умови наявності 350 та більше учнів. 

Важливо знати, що для участі у проекті також необхідно оформити проектну заявку до 06.03, передати її до обласної державної адміністрації, яка в свою чергу до 13.03 повинна узгодити та передати усі заявки до МОН.

Часу залишилось досить мало, а проектна заявка має об'ємний перелік пунктів, які мають бути виконані.

Саме тому наша команда наукового центру "Європейська Дидактика" пропонує свою допомогу у створенні проектної заявки на оснащення кабінетів фізики, хімії, біології, математики, географії та STEM лабораторій:

  • Проєктна заявка кабінету фізики доступна за посиланням 

  • Проєктна заявка кабінету географії доступна за посиланням

  • Проєктна заявка кабінету біології доступна за посиланням

  • Проєктна заявка кабінету хімії доступна за посиланням

  • Проєктна заявка кабінету математики доступна за посиланням
P.S. Слідкуйте за оновленнями у цьому розділі, перелік проєктних заявок, згідно кабінетів природничо-математичного циклу, буде доповнено найближчим часом.

Більш детально про це можна дізнатися за нашими контактними номерами або написавши нам на електронну пошту info@didacta.ua

Тел: +38 (099) 130 40 40

        +38 (098) 130 40 40

        +38 (073) 130 40 40

#СпроможнаШкола #ЗмінюємоОсвітуРазом13 грудня у місті Енергодар проводилась масштабна виставка меблів та засобів навчання для шкіл та ДНЗ.

Наша компанія прийняла участь у цьому заході та продемонструвала корисне, якісне і практичне обладнання для НУШ, ДНЗ, а також - обладнання для математично-природних дисциплін.

На заході проводились обговорення нових ідей у цих напрямках, а також - демонстрація тенденцій, до яких кожен навчальний заклад має прагнути.

Усі представлені новинки пройшли перевірку та мають усі дозвільні документи для використання у закладах освіти.

Саме такі виставки дають можливість розвиватись Навчальним закладам у вірному напрямку, а також дають кожному нові ідеї та натхнення для створення кращих умов для навчання дітей.

#нушфест

Ефективне навчання учнів не може проходити без кваліфікованих вчителів, а також - сучасних методик і обладнання. 16 листопада наша компанія побувала на освітньому заході "НУШ-Фест".

Ми мали нагоду продемонструвати та презентувати нові розробки та дидактичні матеріали для НУШ, які допоможуть кожному учню краще засвоїти, а – вчителю в ігровій формі пояснювати навчальний матеріал.

Дякуємо організаторам Pedagogical Institute of Borys Grinchenko Kyiv University за запрошення на таких цікавий захід.

#нуш #нушфест #освітнійзахіднушфест #новаукраїнськашкола #освіта #днз

#ДошкільнаОсвіта

Міністерство освіти і науки України зараз працює задля покращення рівня освіти для всіх рівнів навчальних закладів. Зокрема, більшість зусиль направлено для створення якісної та доступної дошкільної освіти.

Кожна дитина в країні має мати доступ до якісної освіти з самого дитинства, саме тому наша компанія "Європейська дидактика" долучилась до обговорення проблем дошкільної освіти. Такі публічні зустрічі допомагають Міністерству освіти і науки України ефективно впроваджувати нове та покращувати якість освіти в країні. #ДошкільнаОсвіта