НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Прилад для дослідження Фотоелектричного ефекту
  Прилад для дослідження Фотоелектричного ефекту

  Прилад для дослідження Фотоелектричного ефекту

  Артикул: DR420-1P
  У наявності


  25469,95 грн

  Використовується в кабінеті фізики загальноосвітнього навчального закладу. Набір супроводжується методичним посібником з покроковою інструкцією виконання експериментів.

  З цим приладом константа Планка h легко може бути визначена з відхиленням менше 10%. Не потрібно темне приміщення! Також можна розрахувати електронну спорідненість.

  Явище називається зовнішнім фотоефектом. Електромагнітне випромінювання призводить до вивільнення електронів з поверхні металу.

  Пристрій має вбудований фотодіод, а в якості джерел монохроматичного світла використовуються світлодіоди різної довжини хвилі. Випромінюване світло проходить через отвір кільцевого анода і контактує з поверхнею катода. У фотоефекті фотон передає всю свою енергію (E = h * f) електрону при ударі. Частина енергії потрібна для виштовхування електрона з поверхні металу (спорідненість до електрону). Залишок енергії, який знаходиться в розпорядженні електрона є кінетичною.

  Ekin = h * f -? Критична напруга для п'яти доступних довжин хвиль вимірюється в межах цього експерименту. Всі подальші розрахунки ґрунтуються на цьому.

  Всі необхідні периферійні пристрої (вольтметр, наноамперметр) інтегровані в пристрій.

  П'ять джерел світла (світлодіоди з різними точно визначеними довжинами хвиль) мають живлення від пристрою. Електроживлення відбувається через включений трансформатор постійного струму.

  Поставляється з керівництвом експериментів, а також таблицю оцінювання (Excel).

  Технічні характеристики.

  Матеріал для фотоелементу цезій (Cs)

  Дисплей вольтметра має 3 поділки цифрового значення та 1/2 поділки для знаків (+ та -), РК-дисплей

  Точність 0,5% (типова)

  Дисплей амперметра має 3 поділки цифрового значення та 1/2 поділки для знаків (+ та -), РК-дисплей

  Точність 1% (типова)

  Розміри ШхВхД = 280х120х160мм

  Вага прибл. 1000г

  DR420-1P