НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ

Наша компанія забезпечує створення дидактично підготовленого середовища для навчання - оснащення кабінетів фізики, хімії, біології, екології, математики, географії, початкової школи, інклюзивної освіти, професійного навчання та вищої школи засобами навчання, лабораторним та іншим навчальним обладнанням.

Фаховий робочий простір вчителя - предметний кабінет, повинен бути добре оснащений сучасними засобами навчання. Тому до нашої компетенції відносяться: комплектація закладів освіти засобами навчання, що відповідають діючим навчальним планам і програмам, а також винахід та виробництво новітніх засобів навчання і навчального лабораторного обладнання, навчальних систем, навчальних експериментів та літератури для освіти в галузі природничих наук.

Ми гарантуємо технічну та  науково-методичну підтримку всіх наших проектів.

Тісна співпраця з науковцями та педагогами-практиками, забезпечує наукоємність та актуальність нашої продукції потребам сучасної школи.  Наша компанія вже не один рік, займає лідируючі позиції на ринку оснащення шкіл засобами навчання що мають найкраще співвідношення ціни та якості. Система гнучких знижок, лояльності до постійних замовників та висока якість продукції дають нам можливість пишатися кожною оснащеною нами школою, кожним новим кабінетом.

Працюємо в державній електронній системі закупівель Prozorro та за прямими договорами, постачаємо готові комплекти для кабінетів та за вашою специфікацією на замовлення. Маємо досвід оснащення сучасної та класичної школи, профільних навчальних закладів. Допоможемо підібрати краще під вимоги та рекомендації МОН України. Наш штат методистів з радістю надасть Вам свою допомогу у вирішенні будь-яких питань.

Наші засоби навчання для кабінетів початкової школи, фізики, хімії, біології, математики, географії тощо мають необхідні санітарно-гігієнічні висновки МОЗ України, ТУ, свідоцтва на визнання відповідності педагогічним вимогам МОН України, та рекомендовані для використання МОН України. Орієнтовний перелік засобів навчання в початковій школі зі списку Наказу МОН №137 від 13.02.2018р. та технічні характеристики обладнання зі списку Наказу МОН №704 від 22.06.2016 р. про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, присутні на нашому сайті. 

Перелік продукції, що пропонується налічує понад 1000 найменувань якісних сучасних засобів навчання по доступних для закладів освіти цінах: шкільне навчальне демонстраційне та лабораторне обладнання, технічні засоби навчання, навчальні моделі, прилади, навчальні колекції та гербарії, натуральні препарати, друкована продукція і багато іншого.

Звертайтеся - знайдемо кращий варіант забезпечення навчального закладу!

Україна, м. Вишгород вул. Межигірського Спасу 6-Б

Київстар    +38 (067) 417 40 62

Life +38 (063) 620 20 40

e-mail: info@didacta.ua