НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Набір наочно-дидактичних матеріалів з іноземних мов (англійська)
 • Набір наочно-дидактичних матеріалів з іноземних мов (англійська) 1
  Набір наочно-дидактичних матеріалів з іноземних мов (англійська)

  Набір наочно-дидактичних матеріалів з іноземних мов (англійська)

  Артикул: П2-3
  У наявності


  1578,00 грн
  Група кількісних показників

  Наказ МОН №143 від 07.02.2020р.

  Використовується в якості демонстраційного та роздаткового матеріалу під час вивчення англійської мови в початкових класах.

  Технічні характеристики:

  - абетка для використання вчителем, що містить набір карток, на яких надруковано великі та малі літери абетки. Формат карток не менше 15х20см. Матеріал - цупкий картон не менше 300г/м2 - не менше 26 од.

  - абетка роздавальна для використання учнями - 15компл. Кожен комплект містить картки з друкованими великими та малими буквами абетки, зразки каліграфічного письма великої та малої літери англійської мови, кольорову ілюстрацію або фото зображення відповідне слову, яке починається на відповідну букву алфавіту. Формат карток не менше А8. Матеріал - цупкий картон не менше 300г/м2 - не менше 26од. в кожному комплекті.

  - картки "Прописи", "Як писати прописи", "Як писати друковані літери", "Знаки в англійській мови". Формат карток не менше А5. Матеріал - цупкий картон не менше 300г/м2 - не менше 4од.

  - картки для вивчення слів (тематичні) - не менше 6 компл. Кожен комплект містить картки з словом українською мовою та тематичним зображенням, на зворотному боці надруковано переклад даного слова англійською мовою та транскрипцію. Можуть бути використані наступні теми: транспорт, овочі, фрукти, геометричні фігури, птахи, квіти або інш. Формат карток не менше 100х100мм. Матеріал - цупкий картон або папір не менше 200г/м2 - не менше 15од. в кожному комплекті.

  - ложемент-вкладка для зберігання з індивідуальним розміщенням кожної складової комплекту;

  - кольорова скриня з кришкою для зберігання.

  П2-3

  Характеристики

  Наказ МОН
  №143 від 07.02.2020р.