НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Колекція "Ароморфози у рослин"
  Колекція "Ароморфози у рослин"

  Колекція "Ароморфози у рослин"

  Артикул: Б231
  У наявності


  876,00 грн

  Технічні характеристики.

  Застосування.

  Колекція використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення розділу "Молекулярний, клітинний, організмний та надорганізмний рівень організації життя" тема "Ароморфози у рослин”. Повинна демонструвати приклади ароморфозів у рослин. 

  Обов'язкові вимоги. Загальні характеристики колекції.

  Кожен зразок має бути розміщено на окремому планшетному листі формату не менше А4 та займати не менше 2/3 поверхні листка. Натуральний матеріал має бути добре відпрепарований, не мати пошкоджень та залишків субстрату.

  Колекція має бути упакована в пакувальну коробку, що має бути виготовлена з цупкого картону. Формат коробки не менше А4. Повинна супроводжуватися методичними рекомендаціями для вчителя щодо використання в навчальному процесі.

  Склад колекції має бути не гірше: 

  - колекція має містити не менше 8 листів за темами: 1. Виникнення фотосинтезу. 2. Виникнення багатоклітинних організмів. 3. Виникнення різних типів тканин у голонасінних. 4. Виникнення квітки у покритонасінних рослин. 5. Виникнення кореневої системи. 6. Виникнення захищеного насіння у вищих рослин. 7. Виникнення одно- та дводольних рослин. 8. Симбіоз.

  Габаритні розміри не менше 320х235х50мм. 

  Вага не менше 0,15кг.

  Б231