НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Ампервольметр стрілочний (Мультиметр аналоговий) з гальванометром демонстраційний
  Ампервольметр стрілочний (Мультиметр аналоговий) з гальванометром демонстраційний

  Ампервольметр стрілочний (Мультиметр аналоговий) з гальванометром демонстраційний

  Артикул: Ф139
  У наявності


  3971,00 грн

  Технічні характеристики.

  Експерименти.

  Контроль постійної напруги та струму, а також служить чутливим гальванометром для виявлення малого струму і визначення його напрямку.

  Склад та конструкція приладу. Обов'язкові вимоги.

  Електровимірювальний механізм приладу має бути виготовлений у вигляді магнітоелектричної системи і змонтований в прямокутному вертикальному корпусі з пластмаси. Усередині корпусу має знаходитися також напівпровідниковий випрямляч, шунти, додаткові опори і перемикач режимів роботи.

  Лицьова панель корпусу повинна мати прозоре табло, крізь яке має бути видно стрілку і матову задню панель зі шкалою. Задня панель повинна бути знімна. Шкали мають бути нанесені з двох сторін панелі. З одного боку має бути нанесена шкала гальванометра. Нульове ділення цієї шкали має бути розташоване в середині. По обидві сторони від нульового ділення має бути нанесено по десять ділень. Крайні ділення мають бути помічені знаками "-100" і "+100". Чутливість гальванометра має складати 50мкА/діл.

  На іншій стороні панелі має бути нанесена рівномірна шкала з верхнім і нижнім оцифруванням. Вона повинна використовуватися для вимірів сили струму і напруги в ланцюгах постійного і змінного струму. Кожне п'яте ділення шкали має бути оцифроване. Верхнє оцифрування повинно мати межі 0-10. Ціна ділення шкали при цьому має складати 0,2 значень вимірюваної величини струму або напруги. Нижнє оцифрування повинно мати межі 0-2,5. Ціна ділення шкали при цьому має складати 0,05.

  На задній панелі має знаходитися ручка перемикача режиму роботи і меж вимірів. На передній панелі мають бути розташовані шість клемних затисків для підключення приладу до електричного ланцюга. Гнізда мають бути помічені відповідними параметрами. 

  Погрішність вимірів ампервольтметра не повинна перевищувати 2,5% від верхньої межі шкали.

  Загальні характеристики приладу мають бути не гірші:

  - клас точності приладу 2,5;

  - межі виміру в режимі гальванометра 0 +- 100мА;

  - діапазони виміру сили постійного струму 0-0,5А; 0-2,5А;

  - діапазони виміру постійної напруги 0-2,5В; 0-10B.

  Габаритні розміри не менше 280х80х300мм.

  Вага не менше 0,9кг.

  Ф139