НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Модель-аплікація "Числова пряма"
  Модель-аплікація "Числова пряма"

  Модель-аплікація "Числова пряма"

  Артикул: М102
  У наявності


  390,00 грн

  Технічні характеристики.

  Застосування.

  Використовується в якості демонстраційного матеріалу під час вивчення математики в початкових класах при вивченні задач на рух. Крім того, допоможе при поясненні дій «складання» і «віднімання», побудови графічних моделей при вирішенні задач і відображення операцій з множинами.

  Склад та загальні характеристики посібника. Обов'язкові вимоги.

  Числова пряма має бути виготовлена з магнітного матеріалу у формі прямої з не оцифрованою шкалою. Шкала має бути не оцифрована, що дозволяє діяти з цілими числами і з дробами, а також використовувати посібник під час вивчення негативних чисел. Відповідно числа, букви і знаки мають надписуватися крейдою там, де це необхідно. Посібник має кріпиться на класну металеву дошку. Картки із зображеннями людей і транспортних засобів також мають бути виготовлені з матеріалу на магнітному кріпленні, що дозволяє легко кріпити їх і пересувати по класній металевій дошці. На лицьовій стороні картки має бути нанесена пряма, призначена для поєднання зі штрихами розмітки.

  Всі складові посібника мають бути виготовлені на магнітній основі. З одного боку мають містити кольорове поліграфічне зображення, а з іншого – шар полімерного магніту по розміру всієї поверхні картки. Це має дозволяти використовувати набір, розміщуючи картки на металевій аудиторній дошці, не використовуючи додаткового оснащення.

  Склад посібника має бути не гірше:

  - числова пряма (не оцифрована) розміром не менше 130х5см - 1шт;

  - картка «Вантажний автомобіль» не менше 10х10см - 2шт;

  - картка «Легковий автомобіль» не менше 10х10см - 2шт;

  - картка «Велосипедист» не менше 10х10см - 2шт;

  - картка «Мотоцикліст» не менше 10х10см - 2шт;

  - картка «Пішохід» не менше 10х10см - 2шт;

  - картка «Бігун» не менше 10х10см - 2шт.

  М102