НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Банка для культивування плодової мухи
  Банка для культивування плодової мухи

  Банка для культивування плодової мухи

  Артикул: Б160
  У наявності


  386,10 грн

  Технічні характеристики.

  Експерименти.

  Може використовуватися в кабінеті біології загальноосвітнього навчального закладу для проведення експериментів під час вивчення розділу "Молекулярний, клітинний, організмний та надорганізмний рівень організації життя", тема "Біорізноманіття", та у кабінетах природознавства в початковій школі.

  Прилад має надавати можливість проводити спостереження за невеликими живими та не живими біологічними об'єктами. Завдяки двом збільшувальним лінзам прилад має надавати можливість детально вивчити біологічний об'єкт, що досліджується, спостерігати зі збільшенням за біологічним об'єктом з верхньої та нижньої сторони. 

  Склад і конструкція приладу. Обов'язкові вимоги.

  Прилад має бути виготовлений з міцного пластику, складатися з двох модулів та повинен мати дві чотирикратні збільшувальні лінзи. Нижній модуль повинен мати форму міцної пластикової підставки з ручками для його утримання, а також вмонтовану прозору ємність для розміщення біологічного об'єкту, окуляр із чотирикратною збільшувальною лінзою, вмонтоване дзеркало для спостереження за біологічним об'єктом з нижньої його сторони. Верхній модуль має бути виготовлений у формі прозорого усіченого конуса зі збільшувальною лінзою у верхній його частині. Верхній модуль має бути таким що знімається для розміщення в приладі біологічного об'єкту.

  Діаметр окулярів для збільшення не менше 30мм. 

  Збільшення окулярів - не менше 4х.

  Габаритні розміри не менше 190х120х129мм.

  Вага не менше 0,17кг.

  Б160