НАЙБІЛЬШИЙ
ВЛАСНИЙ СКЛАД
НАВЧАЛЬНОГО
ОБЛАДНАННЯ
В УКРАЇНІ
 • Набір настільних розвивальних ігор - кубики для настільної гри з піктограмами
  Набір настільних розвивальних ігор - кубики для настільної гри з піктограмами

  Набір настільних розвивальних ігор - кубики для настільної гри з піктограмами

  Артикул: ПР710
  У наявності


  1524,00 грн

  Використовується в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів в якості ігрового матеріалу для навчання і розвитку логічно-структурованого оповідання різноманітних сюжетів та історій.

  Технічні характеристики:

  До набору входять дерев'яні кольорові кубики для складання історій та допоміжні сходинки для структурування оповіді, переказу історії усно. Кроки позначені для допомоги учням впорядкувати компоненти розповіді в послідовності. Включає в себе 6 сходинок з написами (підказками-послідовностями), умовного персонажа для пересування в процесі усної розповіді. Має постачатися з методичним посібником для вчителя.

  Склад:

  Кубики для складання історій: дерев’яні кубики. Габаритні розміри не менше ніж 40х40х40 мм.  - не менше ніж 18 шт. з нанесенням різноманітних малюнків для складання універсальних історій.

  Сходинки виготовлено з натурального дерева твердої породи, добре відшліфовано. Габаритні розміри не менше 250х120х120мм.        

  Методичні рекомендації відносно використання в навчальному процесі. Кожна сторона кубика має ілюстрацію з позначенням або героя, або місця, або дії. Загальна кількість ілюстрацій - 108. Зображення повинно відповідати змісту завдань в інструкції. Форма кубика повинна мати таке закруглення, яке забезпечить легке котіння по поверхні. 

  Габаритні розміри набору не менше 250х120х120мм. 

  Вага набору не менше 1,3кг.

  ПР710